Фреза «ластівчин хвіст» HW S8 D20/17/15° Festool 490996
2 803 ₴
- Готово до відправки
- Код: 490996
+380 (67) 131-23-83
моб. KYIVSTAR
- +380 (95) 694-34-63моб. VODAFONE UA
- +380 (44) 465-72-80ОФІС, КИЇВ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Фреза «ластівчин хвіст» HW S8 D20/17/15° Festool 490996
ЗАСТОСУВАННЯ:
Для закритого з'єднання "ластівчин хвіст" SZ 20.
ПЕРЕВАГИ І СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ:
Фреза зі сталі HW забезпечує підвищену плавність ходу, оптимально придатна для обробки плит і твердої деревини.
В комбінаці] з фрезера, шаблону і фрези звичайні відкриті і таємні шипів «ластівчин хвіст» вирізаються миттєво
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
D, мм: 20,00
NL, мм: 17,00
GL, мм: 49,00
Alpha, град: 15,00
s, мм: 8
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ:
в упаковці для торгових стендів.


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 20 мм |
| Довжина загальна | 49 мм |
| Довжина робочої частини | 17 мм |
| Кут заточування | 15 град. |
| Наличие подшипника | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність підшипника | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 803 ₴



